समाचार

आ*त्मह*त्या दुरु*त्साहन गरेको कसुरमा अनुसन्धानका लागि प*क्राउ परेका सञ्चारकर्मी रवि

काठमाडौँ — आ*त्मह*त्या दुरु*त्साहन गरेको कसुरमा अनुसन्धानका लागि प*क्राउ परेका सञ्चारकर्मी रवि लामिछाने प्रहरीसँगको बयानमा आफूले शा*लिकरामकी प्रेमिका भनिएकी अस्मतालाई नचिनेको बताएका छन् ।

उनले बयानमा भनेका छन, ‘रुकु भन्ने अस्मितालाई मैले चितवनको थुनुवा कक्षमा मात्रै चिनेँ ।’ रविले आ*त्मह*त्याको दुई/तीन दिनअघि अस्मिता न्युज २४ को कार्यलयमा आएको र क्यामेरामेन अनिल ढुंगेललाई भेटेर आफ्नो समस्या राखेको भन्ने कुरा आफूले सुनेको बताएका छन् ।

रविको बयान यस्तो छ :

कार्यक्रम निर्माता दिपक बोहोराको सिफारिसमा शालि*करामलाई न्युज २४ को रिपोर्टरको रुपमा काममा राखेका थियौं। निजले पाउने सुवि*धाकोबारेमा मलाई केही थाह थिएन। निज काममा निकै मेहनत गरी खटिने र राम्रो राम्रो सुचनाहरु ल्याउने गर्थे।

करिब दुई महिना पहिले निजले (शालि*कले) मैले माउन्टेन टिभीमा एक लाख रुपैयाँ तलब पाउने गरी मार्केटिङको काम पाए। अब न्युज २४ छोडेँ भनेका थिए।

पछि निजले उक्त टिभीमा मिसन न्युज भन्ने कार्यक्रम चलाउँछन् भन्ने थाह पाउँदा निजले किन ढाँटे होला भन्ने लागेको थियो। घटनाको दुई/तीन दिन पहिले हाम्रो क्यामेरामेन अनिल ढुंगेलले हामी सबै कर्मचारीहरु सँगै भएको बेला निज शा*लिकराम पुडा*सैनीको प्रेमिका पनि भएको र उनकी प्रेमीकाले शालि*करामबाट केही समस्या भोगिरहेको भनेको सुनेको थिएँ। मिति २०७६ साउन २० गते मेरो कार्यक्रम नभएकाले चाँडै सुतेँ। भोलिपल्ट बहान ब्युझिई मोबाइल हेर्दा निज शालिकरामको मत्यु सम्बन्धमा म्यासेजहरु २० गते राति नै आइसकेका रहेछन्।

निजले म*र्नुअघि बनाएका २ वटा भिडियोहरु हेर्दा निजले आफूलाई रवि लामिछाने समेतले म*र्नलाई बा*ध्य बनाएकोले आ*त्मह*त्या गरेको भनेका रहेछन्।

सो कुरा निजले के-कति कारणले भने मलाई थाह छैन। तर निजले आफ्नो श्रीमती हुँदाहुँदै प्रतिवादी अस्मितालाई झु*टो बोली निजसँग प्रेम गरेको र पछि निजको प्रेमिका अस्मिताले सबै कुरा थाह पाई निजबाट टाढिन खोज्दा निजले अमिस्तालाई अनेक दुः*ख दिने, बा*टो छेक्ने*, म*रिदिन्छु भनी ड*र देखाउने जस्ता कार्यहरु गर्ने गरेकाले निज

अस्मिताले मैले चलाउने सिधा कुरा जनतासँग भन्ने कार्यक्रममा गई रवि लामिछाने समेतलाई तिम्रोबारेमा भनी सार्वजनिक गरिदिने भनेको कारणले सोही कुरालाई निजले साँचो ठानी म समेतसँग चि*त्त दुः*खाई भिडियोमा मेरो समेत नाम लिई आ*त्मह*त्या गरेको हुनुपर्छ।

यस्तै आज लगभग यो मुद्दाको छिनोफानो हुने प्राय निश्चित बन्दै गैरहेको छ | चितवन जिल्ला अदालतमा साँझ पाँच बजे भित्र नै फैसला भैसक्ने भनेर खबर आइरहेका छन् | बाहिरको माहोल भने अगाडिका दिनहरु भन्दा केहि फरक भएको देखिएको छ | चारैतिर प्रहरी परिचालन भएका छन् | भने सुरक्षा निकै कडा पारिएको छ | चोक चोकमा प्रहरीको निकै नि बाक्लो उपस्थिति देखिन्छ |

Related Articles

Back to top button
Close