समाचार

समाजिक संजालमा गाली खाएपछि करिष्माले मागिन् माफी

काठमाडौँ। केहि दिन पहिले सामाजिक संजाल फेसबुकमा एउटा स्टाटस लेखेर निकै गाली खाएपछि नायिका करिष्मा मानन्धरले त्यसको जवाफ दिएकी छिन् । उनले आफ्नो भनाई एउटा रहेको तर आम सर्वसाधारणले अर्कै बुझेको भन्दै त्यसको खण्डन गरेकी हुन् । उनको अभिव्यक्तिप्रती रवि लामिछानेका अधिकांश समर्थकहरु आक्रोशित बनेका थिए।

उनले त्यहाँ भेडो शब्द प्रयोग गरेकी थिइन् र जनतालाई भेडो भनेको भन्दै उनको स्टाटसमा थुप्रै कमेन्टहरु आएका थिए । उनले आफ्नो कुनैपनि विषयमा गलत नियत नरहेको र कोहि कसैलाई यसबाट नराम्रो असर पुगेको भए माफि समेत मागेकी छिन् ।

उनले पहिले लेखेको स्टाटस

जवाफमा अर्को स्टाटस

आदरणीयहरु मा के आग्रह गर्न चाहान्छु भने कुनैपनि शब्दको अतिवादी सोच बनाउदै तेस्को काल्पनिक अर्थ नलगाई दिनु होस , म पनि जनता ले नै बनाएको मानिस हु , समाज प्रती उतरदाइत्व महसुस गर्ने मानिस हु । तेसैले जब केही चित्तबुझ्दो नलागेमा सामाजिक संजाल मा केही लेख्ने गर्छु । अस्ति लेखेको लेखमा जुन शब्द प्रयोग गरेको थिये त्यसामा जनतालाई भेडा भनेको होइन , भेडो सोझो हुन्छ , खराव होइन १ त्यो भेडो पनलाई इन्कित गरेको हु ।

नेपाल को जनसंख्या २६४९४५०४ सबै मेरा प्यारा र आदरणीय हुनुहुन्छ , वाहाहरु को मायाले आज यो कलाकार करिश्मा मानन्धर छ ।

तर के चाहिँ हो भने कतिपय आवस्थामा हाम्रो अग्रिम या छिटो प्रतिक्रियाले परिस्थिति असहज बनाउछ , कतिपय कुरामा राज्यको कामकारबाही असहज हुन्छ , हामी एउटा कानुनी राज्यमा बस्छौ कि त यो देशको कानुन नमान्न पर्यो कि राज्यलाई सहयोग पुराउनु पर्यो १ राज्यको कामकारबाही सहि नभएमा अवस्य पनि आपत्ति उठाउनु पर्छ । सहि तरिकाले काम गर्नु शान्ति सुरक्षा कायम गर्नु राज्यको दाइत्व हो । फेरि यो मैले अहिले भैरहेको केस बारे भनेकै होइन यो हरेक केस मा हो । राज्यले सहि तरिकाले कामकामकारबाही गर्न असमर्थ भयेका कारण अराजकता फैलियो भनेको हु ।

अन्त्यमा मेरो शब्दले मेरो शब्द अफुलाइ भनेको हो भनेर रिसाउनु भएको छ भने माफ गरिदिनु होला ।त्यो कुनै व्यक्तिलाई भनेको होइन प्राविधिलाई भनेको हु जसबाट हामी सबै बच्नु पर्छ । शुभदिन

Related Articles

Back to top button
Close