समाचार

इटहरीका मेयर चौधरीले भनेका थिए, ‘रवि लामिछानेले हेलमेट लगाउने दिन आउँछ’

काठमाडौं । पत्रकारको पेशागत भूमिकाप्रति प्रश्न उठाउँदै सुनसरीको इटहरी उपमहानगरपालिका मेयर द्वारिकालाल चौधरीले पत्रकारहरुको नाक भाँच्नलाई एक बजेट विनियोजन गरेको विवादास्पद अभिव्यक्ति दिएका थिए । आफूहरुविरुद्ध सुनियोजित रुपमा केही पत्रकार लागेको र उनीहरुलाई तह लगाउन बजेट नै छुट्टयाएको उनको अभिव्यक्तिले सडकदेखि सदनसम्म ततायो । उनी काठमाडौं आए ।

सोही क्रममा विभिन्न सञ्चार माध्यमहरुलाई अन्तर्वार्ता दिने क्रममा उनले क्यानडानेपालसँग पनि कुराकानी गरे । सो क्रममा मेयर चौधरीले पत्रकारको पेशागत भूमिका र जिम्मेवारी निर्वाहप्रति प्रश्न उठाउँदै चर्चित टेलिभिजन प्रस्तोता रवि लामिछानेले पनि हेलमेट लगाएर हिँड्ने दिन आउने बताएका थिए ।

क्यानडानेपालसँग मात्र होइन न्यूज २४ टेलिभिजनको चर्चित टेलिभिजन कार्याक्रम ‘सिधा कुरा जनतासँग’मा मेयर चौधरीले स्वयम् कार्यक्रम प्रस्तोता रवि लामिछानेको भूमिकाप्रति प्रश्न उब्जाएका थिए । तीन महिना अघि मेयर चौधरीले भनेजस्तो अहिले रवि प्रहरी हिरासतमा पुगेका छन् । नुवाकोटका पत्रकार शालिकराम पुडासैनीको रहमस्य निधनको छानबिनका लागि उनलाई बिहीबार नियन्त्रणमा लिएर प्रहरीले चितवन लगेको छ ।

Related Articles

Back to top button
Close