भिडियो

कहिले आउला यि दुखिका घरमा खुसी ? मनै रुवाउने पिडा

गुल्मीको रेसुङा नगरपालीकाको एक घरमा पुग्दा राम्रो सङग बाख्रा पनि थुन्न नमिल्नेझुपडीमा ३ परिवारका १७ जना परिवार बस्छन् घरमा ३ भाइ सङै बस्छन् उनिहरुसङग न सम्पती छ न पैसा रुदै यस्तो भन्छन हेर्नुहोस भिडियो

गुल्मीको रेसुङा नगरपालीकाको एक घरमा पुग्दा राम्रो सङग बाख्रा पनि थुन्न नमिल्नेझुपडीमा ३ परिवारका १७ जना परिवार बस्छन् घरमा ३ भाइ सङै बस्छन् उनिहरुसङग न सम्पती छ न पैसा रुदै यस्तो भन्छन हेर्नुहोस भिडियो

गुल्मीको रेसुङा नगरपालीकाको एक घरमा पुग्दा राम्रो सङग बाख्रा पनि थुन्न नमिल्नेझुपडीमा ३ परिवारका १७ जना परिवार बस्छन् घरमा ३ भाइ सङै बस्छन् उनिहरुसङग न सम्पती छ न पैसा रुदै यस्तो भन्छन हेर्नुहोस भिडियो

गुल्मीको रेसुङा नगरपालीकाको एक घरमा पुग्दा राम्रो सङग बाख्रा पनि थुन्न नमिल्नेझुपडीमा ३ परिवारका १७ जना परिवार बस्छन् घरमा ३ भाइ सङै बस्छन् उनिहरुसङग न सम्पती छ न पैसा रुदै यस्तो भन्छन हेर्नुहोस भिडियो

Related Articles

Back to top button
Close